ucieopepsmath   fb

Επικοινωνία

Ποδηλατικός Όμιλος Βέλος

Διεύθυνση:
Κλαυδιανoύ 05
54631 Θεσσαλονίκη


Κιν.:6973 382 718


e-mail:
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γίνε Εθελοντής

ethelontis

Γίνε και εσύ εθελοντής στις εκδηλώσεις μας.

Διαβάστε περισσότερα...

image9

3o ΔΙΕΘΝΕΣ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2014

 

Με μεγάλη μας χαρά σας ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή του 3ου Διεθνούς Circuit στο κέντρο της Θεσσαλονίκης στις 20 Σεπτεμβρίου 2014. Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι για πρώτη φορά φέτος ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί τόσο για την κατηγορία των ανδρών elite, όσο και για την κατηγορία των ανεξάρτητων αθλητών ΟPEN. Παρακαλούμε ενημερωθείτε παρακάτω για όλες τις αναλυτικές λεπτομέρειες του αγώνα και δηλώστε συμμετοχή συμπληρώνοντας τις κατάλληλες φόρμες.

 

Προκήρυξη

 Κατεβάστε την προκήρυξη του αγώνα σε μορφή pdf εδώ.

 

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

20  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2014


ΑΡΘΡΟ 1:

Ο Ποδηλατικός Όμιλος ΒΕΛΟΣ   σε συνεργασία με το Δήμο Θεσσαλονίκης διοργανώνει στις 20 Σεπτεμβρίου 2014 στα πλαίσια των εορτασμών για την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, το «3ο Διεθνές Ποδηλατικό Circuitτης Θεσσαλονίκης» κατηγορίας Ανδρών-Elite και  Open καθώς και Λαϊκή Ποδηλατοδρομία. Ο αγώνας τελεί υπό την αιγίδα του Υπουργείου Μακεδονίας – Θράκης, της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας και της Ένωσης Ποδηλατικών Σωματείων Μακεδονίας-Θράκης.

 

ΑΡΘΡΟ 2 :

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με τους  κανονισμούς της Ε.Ο.Π  και τους διεθνείς κανονισμούς της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Ποδηλασίας – UCI.

 

ΑΡΘΡΟ 3 :

Στον αγώνα επιτρέπεται η συμμετοχή των  σωματείων δύναμης Ε.Ο.Π. με απεριόριστο αριθμό αθλητών καθώς και εθνικές, continental, μεικτές ομάδες προερχόμενες από το εξωτερικό. Οι μετέχοντες στον αγώνα (αθλητές - συνοδοί) αποδέχονται τον παρόντα κανονισμό και είναι υποχρεωμένοι να τον τηρήσουν. Όλοι οι συμμετέχοντες παίρνουν μέρος με δική τους ευθύνη και οι διοργανωτές δεν φέρουν καμμία ευθύνη και δεν έχουν καμία υποχρέωση αποζημίωσης για τυχόν ατύχημα, απώλεια, φθορά ή καταστροφή αγωνιστικού υλικού, ρούχων, ποδηλάτων κλπ.

Για την Open κατηγορία επιτρέπεται η συμμετοχή αθλητών άνω των 30 ετών και απαιτείται η συμπλήρωση έντυπης δήλωσης ότι έχουν εξετασθεί από γιατρό και είναι υγιείς.

 -


ΑΡΘΡΟ 4 :

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

Σάββατο 20-09-2014

16:00 Προσέλευση αθλητών και υπογραφές

17:00 Εκκίνηση κατηγορίας Open   (7 στροφές Χ 4.5 km)

18:00 Εκκίνηση κατηγορίας Ανδρών- Elite Circuit 54 km (12 στροφές Χ 4,5 km)

Διαδρομή: Λ. ΠΥΡΓΟΣ Θεσσαλονίκης – Ν. Γερμανού – Τσιμισκή – Σαλαμίνος – Λ. Νίκης – Λ. ΠΥΡΓΟΣ.      

19:00 Απονομές

19:15 Λαϊκή Ποδηλατοδρομία

 

-              


ΑΡΘΡΟ 5:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ -ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

Το Τεχνικό Συνέδριο της Elite κατηγορίας θα διεξαχθεί σε αίθουσα του Δημαρχείου την ημέρα του αγώνα και ώρα 15:00μμ.Ξεχωριστή γραμματεία για κάθε κατηγορία  θα λειτουργήσει από τις 16:00 έως και τις 17:00μμ για παραλαβή νούμερων κλπ σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο, πλησίον της εκκίνησης (Λευκός Πύργος).

ΑΡΘΡΟ 6 :

Δεν θα επιτραπεί  κυκλοφορία αυτοκινήτων συνοδείας στον αγώνα αλλά θα υπάρξει σταθερό service σε  σημείο που θα υποδειχθεί από τους διοργανωτές. Επίσης θα υπάρξει και ένα κινητό κοινό service για την υποστήριξη των αθλητών.

 

ΑΡΘΡΟ 7 :

Οι τρεις (3) πρώτοι νικητές, είναι υποχρεωμένοι να παρουσιασθούν στο βάθρο με την επίσημη ενδυμασία της ομάδας τους για την καθιερωμένη απονομή επάθλων. Σε αντίθετη περίπτωση θα επιβληθεί πρόστιμο, σύμφωνα με τους κανονισμούς.

 

ΑΡΘΡΟ 8 :

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Οι ομάδες οφείλουν να καταθέσουν στην Οργανωτική Επιτροπή την έγγραφη δήλωση συμμετοχής των ποδηλατών και συνοδών μέχρι την Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου ηλεκτρονικά στο ακόλουθο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   ή στο fax 2310200159.

Για τις OPEN κατηγορίες οι αθλητές-τριες παρακαλούνται να δηλώνουν συμμετοχή μέχρι την Τετάρτη 17.09.14 συμπληρώνοντας την ειδική φόρμα και καταβάλλοντας παράβολο 20€ στο λογαριασμό του συλλόγου για την κάλυψη μέρους των εξόδων.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ: ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΕΛΟΣ
                              Τράπεζα ΠΕΙΡΑΙΩΣ 6428040031318

                               IBAN GR 1501714280006428040031318


Με τη δήλωση συμμετοχής παρακαλούμε να μας διαβιβάζετε και το σχετικό παραστατικό κατάθεσης του παραπάνω ποσού.

Για κάθε θέμα που θα προκύψει και που δεν προβλέπεται από την προκήρυξη ή δεν προβλέφθηκε από τους κανονισμούς της Ε.Ο.Π. θα αποφασίζει αμέσως η Αγωνόδικος Επιτροπή. Οι αποφάσεις της αγωνοδίκου επιτροπής είναι τελεσίδικες.

 

ΑΡΘΡΟ 9 : Έπαθλα - Βραβεύσεις

Οι τρεις πρώτοι νικητές κάθε κατηγορίας βραβεύονται ως εξής:

Elite

1ος νικητής - κύπελλο, χρυσό μετάλλιο, δίπλωμα.

2ος νικητής - αργυρό μετάλλιο, δίπλωμα.

3ος νικητής - χάλκινο μετάλλιο, δίπλωμα.

Σημείωση: Στην κατηγορία Open θα υπάρξει ξεχωριστή βράβευση σύμφωνα με την ηλικιακή τους κατηγοριοποίηση ως εξής:

30 +(1984

40 +(1974

50 +(1964

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18+

Απαραίτητη προυπόθεση για την ύπαρξη βραβεύσεων είναι η συμπλήρωση του απαιτούμενου αριθμού αθλητών για κάθε κατηγορία, σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΟΠ

 

ΑΡΘΡΟ 10 :

Για κάθε θέμα που θα προκύψει και που δεν προβλέπεται από την προκήρυξη ή δεν προβλέφθηκε από τους κανονισμούς της Ε.Ο.Π. θα αποφασίζει αμέσως η Αγωνόδικος Επιτροπή. Οι αποφάσεις της αγωνοδίκου επιτροπής είναι τελεσίδικες.

Η Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα έχει το δικαίωμα τροποποίησης του παρόντος κανονισμού, για λόγους ανωτέρας βίας. Σε κάθε περίπτωση η όποια αλλαγή θα καταστεί γνωστή στους συμμετέχοντες και τους αρχηγούς των ομάδων,  εγκαίρως.

Με τη συμμετοχή τους οι αθλητές αποδέχονται τον παρόντα κανονισμό και μετέχουν με προσωπική τους ευθύνη.

 Για κάθε περαιτέρω πληροφορία μπορείτε να απευθύνεστε:

ΚάτιαΔάκου :Race Director 6939 874064   e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

            Η ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

Δηλώσεις συμμετοχής

Κατεβάστε εδώ τη δήλωση συμμετοχής για τους συλλόγους.

 

Κατεβάστε εδώ την αίτηση για την δήλωση συμμετοχής open.

 

Αποτελέσματα

 

Κατεβάστε όλα τα αποτελέσματα σε μορφή pdf  ΑΝΔΡΕΣ   ΕΦΗΒΟΙ   OPEN

 

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ELITE ΑΝΔΡΩΝ, 20/09/2014

Α/Α Νο ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ
1 1 0:48:14 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2 7 0:48:16 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. - ETCETERA
3 3 0:48:31 ΣΗΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
4 2 0:48:39 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5 30 0:48:39 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 11 0:48:39 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
7 8 0:48:39 ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο. - ETCETERA
8 29 0:48:39 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
9 50 0:48:39 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
10 18 0:48:39 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ RACING CYCLES-KASTRO TEAM
11 4 0:48:39 ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 10 0:48:39 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
13 44 0:48:39 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
14 46 0:48:39 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
15 19 0:48:39 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ RACING CYCLES-KASTRO TEAM
16 14 0:48:39 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ VALHALL CK
17 34 0:48:39 SUVADZOGLU GIORGI GEORGIAN NATIONAL CYCLING TEAM
18 41 0:48:47 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
19 42 0:49:20 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
20 26 0:50:27 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ
21 36 0:52:49 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ <<Ο ΠΗΓΑΣΟΣ>>
22 39 0:52:49 ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ <<Ο ΠΗΓΑΣΟΣ>>
23 28 0:52:49 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
24 43 0:52:49 KYLE LOWE Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
25 38 0:52:49 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ <<Ο ΠΗΓΑΣΟΣ>>
26 35 0:52:49 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ <<Ο ΠΗΓΑΣΟΣ>>
27 37 0:52:49 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ <<Ο ΠΗΓΑΣΟΣ>>
28 15 0:52:49 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
29 16 0:52:49 ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
30 51 0:52:49 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ <<ΑΣΣΟΣ>>
31 47 0:52:49 ΛΙΑΡΟΣ ΚΛΗΜΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
32 48 0:52:49 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
33 21 0:52:49 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ RACING CYCLES-KASTRO TEAM
34 45 0:52:49 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
35 49 0:52:49 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Σ 1000 ΔΕΝΤΡΑ
36 20 0:53:02 ΓΚΙΟΥΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ RACING CYCLES-KASTRO TEAM
37 12 - ΣΤΡΟΦΗ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
38 31 - ΣΤΡΟΦΗ ΤΕΝΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
39 5 - ΣΤΡΟΦΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
40 23 - ΣΤΡΟΦΗ ΜΗΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΟΚ
41 52 - ΣΤΡΟΦΗ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
42 32 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΜΟΥΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΟ
DNF 22 ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΟΚ
DNF 27 ΣΚΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

 

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ, 20/09/2014
Α/Α Νο  ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ
1 80 0:48:39 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Π.Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 89 0:48:39 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
3 85 0:48:39 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
4 94 0:48:39 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ
5 81 0:48:39 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
6 90 0:48:39 ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
7 86 0:48:39 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
8 82 0:52:49 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΠΑΟΚ
9 91 0:52:49 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΟ
10 92 0:52:49 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
11 84 0:52:49 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
12 93 0:52:49 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ <<ΑΣΣΟΣ>>
13 87 - ΣΤΡΟΦΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ

 

 

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟPEN, 20/09/2014

Α/Α Νο ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤ.
1 104 0:38:22 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
2 122 0:38:22 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 30-39
3 148 0:38:22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΞΑΝΘΗ 40-49
4 142 0:38:22 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
5 137 0:38:22 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ 40-49
6 129 0:38:22 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
7 147 0:38:22 ΝΥΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
8 153 0:38:22 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 40-49
9 113 0:38:22 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 30-39
10 135 0:38:22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49
11 123 0:38:22 ΝΑΪΣΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
12 145 0:38:22 ΜΠΟΤΣΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ RED ZEPPELIN 40-49
13 161 0:38:22 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ - DALABIKAS BIKES 50-59
14 149 0:38:22 ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 40-49
15 150 0:38:22 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 40-49
16 138 0:38:22 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ 40-49
17 116 0:38:22 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39
18 106 0:38:22 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
19 146 0:38:22 ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
20 151 0:38:22 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
21 132 0:38:22 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
22 164 0:38:22 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50-59
23 101 0:38:22 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30-39
24 119 0:38:22 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39
25 152 0:38:56 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
26 155 0:40:33 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49
27 103 0:40:58 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
28 133 0:41:31 ΓΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49
29 139 0:41:58 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
30 140 0:42:14 ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ BIKESTORE.GR 40-49
31 117 0:42:45 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΟΤΕΛΛΟ ASSOS FORBIKES 30-39
32 165 0:42:45 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΔΕΣΣΑ 50-59
33 136 0:42:45 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 40-49
34 128 0:42:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HANTESBIKES 30-39
35 111 0:42:45 ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39
36 120 0:42:45 ΜΠΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ASSOS FORBIKES 30-39
37 102 0:42:45 ΒΕΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 30-39
38 144 0:42:45 ΜΠΟΝΤΑΡΕΝΚΟ ΒΛΑΔΗΜΙΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 40-49
39 166 0:42:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ACTION BIKE CLUB 60-69
40 108 0:42:45 ΓΚΟΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
41 114 0:42:45 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
42 125 0:43:02 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ACTION BIKE CLUB 30-39
43 131 0:43:02 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40-49
44 115 0:43:02 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ AMSTERDAM RACE TEAM 30-39
45 100 0:43:15 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30-39
46 112 0:44:18 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39
47 163 - ΣΤΡΟΦΗ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  50-59
48 167 - ΣΤΡΟΦΗ ΛΥΧΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50-59
49 171 - ΣΤΡΟΦΗ ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ASSOS FORBIKES 30-39
50 127 - ΣΤΡΟΦΗ ΝΤΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39
51 109 - ΣΤΡΟΦΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
52 143 - ΣΤΡΟΦΗ ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49
53 154 - ΣΤΡΟΦΗ ΡΟΔΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 40-49
54 105 - ΣΤΡΟΦΗ ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
55 162 - ΣΤΡΟΦΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59
56 107 - ΣΤΡΟΦΗ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 30-39
DNF 110 ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIXTER CREW 30-39
DNF 172 ΤΣΕΛΙΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
DNF 130 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
DNF 121 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 30-39
DNF 173 ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 30-39

 

 

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟPEN 30+, 20/09/2014

Α/Α Νο ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤ.
1 104 0:38:22 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
2 122 0:38:22 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 30-39
3 129 0:38:22 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
4 113 0:38:22 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 30-39
5 123 0:38:22 ΝΑΪΣΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
6 116 0:38:22 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39
7 106 0:38:22 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
8 101 0:38:22 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30-39
9 119 0:38:22 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39
10 103 0:40:58 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
11 117 0:42:45 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΟΤΕΛΛΟ ASSOS FORBIKES 30-39
12 128 0:42:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HANTESBIKES 30-39
13 111 0:42:45 ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39
14 120 0:42:45 ΜΠΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ASSOS FORBIKES 30-39
15 102 0:42:45 ΒΕΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 30-39
16 108 0:42:45 ΓΚΟΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
17 114 0:42:45 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
18 125 0:43:02 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ACTION BIKE CLUB 30-39
19 115 0:43:02 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ AMSTERDAM RACE TEAM 30-39
20 100 0:43:15 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30-39
21 112 0:44:18 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39
22 171 - ΣΤΡΟΦΗ ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ASSOS FORBIKES 30-39
23 127 - ΣΤΡΟΦΗ ΝΤΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39
24 109 - ΣΤΡΟΦΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
25 105 - ΣΤΡΟΦΗ ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
26 107 - ΣΤΡΟΦΗ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 30-39
DNF 110 ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIXTER CREW 30-39
DNF 172 ΤΣΕΛΙΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
DNF 121 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 30-39
DNF 173 ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 30-39

 

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟPEN 40+, 20/09/2014

Α/Α Νο ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤ.
1 148 0:38:22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΞΑΝΘΗ 40-49
2 142 0:38:22 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
3 137 0:38:22 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ 40-49
4 147 0:38:22 ΝΥΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
5 153 0:38:22 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 40-49
6 135 0:38:22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49
7 145 0:38:22 ΜΠΟΤΣΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ RED ZEPPELIN 40-49
8 149 0:38:22 ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 40-49
9 150 0:38:22 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 40-49
10 138 0:38:22 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ 40-49
11 146 0:38:22 ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
12 151 0:38:22 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
13 132 0:38:22 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
14 152 0:38:56 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
15 155 0:40:33 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49
16 133 0:41:31 ΓΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49
17 139 0:41:58 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
18 140 0:42:14 ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ BIKESTORE.GR 40-49
19 136 0:42:45 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 40-49
20 144 0:42:45 ΜΠΟΝΤΑΡΕΝΚΟ ΒΛΑΔΗΜΙΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 40-49
21 131 0:43:02 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40-49
22 143 - ΣΤΡΟΦΗ ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49
23 154 - ΣΤΡΟΦΗ ΡΟΔΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 40-49
DNF 130 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49

 

 

3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟ CIRCUIT ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟPEN 50+, 20/09/2014

Α/Α Νο ΧΡΟΝΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤ.
1 161 0:38:22 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ - DALABIKAS BIKES 50-59
2 164 0:38:22 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50-59
3 165 0:42:45 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΔΕΣΣΑ 50-59
4 166 0:42:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ACTION BIKE CLUB 60-69
5 163 - ΣΤΡΟΦΗ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  50-59
6 167 - ΣΤΡΟΦΗ ΛΥΧΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50-59
7 162 - ΣΤΡΟΦΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59

Συμμετοχές OPEN

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ OPEN

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤ.
1 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
2 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30-39
3 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30-39
4 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40-49
5 ΒΕΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 30-39
6 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
7 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
8 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
9 ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
11 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 30-39
12 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 50-59
13 ΓΚΟΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
14 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
15 ΓΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49
16 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ - DALABIKAS BIKES 50-59
17 ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIXTER CREW 30-39
18 ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39
19 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39
20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49
21 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 30-39
22 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 40-49
23 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
24 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ 40-49
25 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59
26 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ AMSTERDAM RACE TEAM 30-39
27 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ 40-49
28 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39
29 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΟΤΕΛΛΟ ASSOS FORBIKES 30-39
30 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
31 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
32 ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ BIKESTORE.GR 40-49
33 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39
34 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  50-59
35 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΚΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
36 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
37 ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49
38 ΜΠΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ASSOS FORBIKES 30-39
39 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 30-39
40 ΜΠΟΝΤΑΡΕΝΚΟ ΒΛΑΔΗΜΙΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 40-49
41 ΜΠΟΤΣΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ RED ZEPPELIN 40-49
42 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 30-39
43 ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
44 ΝΑΪΣΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
45 ΝΟΥΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
46 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ACTION BIKE CLUB 30-39
47 ΝΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 30-39
48 ΝΤΟΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39
49 ΝΥΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HANTESBIKES 30-39
51 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ACTION BIKE CLUB 60-69
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΞΑΝΘΗ 40-49
53 ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 40-49
54 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50-59
55 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΔΕΣΣΑ 50-59
56 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  30-39
57 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ CYCLOTRON/ ΒΙΚΕ-CENTRE.GR 30-39
58 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 40-49
59 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
60 ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ASSOS FORBIKES 30-39
61 ΤΣΕΛΙΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
62 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA  40-49
63 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 40-49


 

Συμμετοχές ELITE

 

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ELITE


Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ U23
2 ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Άνδρας
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ U23
4 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ U23

 

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρας
6 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Άνδρας

 

VALHALL CK
7 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Άνδρας

 

TEAM ETCETERA
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ U23
9 ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Άνδρας
10 ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ Άνδρας

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
11 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Άνδρας
12 ΖΔΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Άνδρας

 

Π.Ο. ΒΕΛΟΣ
13 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας
14 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Άνδρας
15 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ Άνδρας
16 ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας
17 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Έφηβος

 

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
18 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Έφηβος

 

ΠΣ ΞΑΝΘΗΣ <<Ο ΠΗΓΑΣΟΣ>>
19 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Άνδρας
20 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Άνδρας
21 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Άνδρας
22 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνδρας
23 ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας

 

ΠΑΟΚ
24 ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας
25 ΜΗΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας
26 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας
27 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Έφηβος
28 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Έφηβος

 

Π.Ο. ΠΑΤΡΩΝ
29 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρας
30 ΣΚΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ Άνδρας

 

ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
31 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ U23
32 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ U23
33 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας

 

Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
34 ΤΕΝΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Άνδρας
35 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Έφηβος
36 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Έφηβος
37 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Έφηβος
38 ΤΣΙΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Έφηβος
39 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Έφηβος
40 ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Έφηβος

 

BAO
41 ΑΜΟΥΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ U23
42 ΚΥΡΠΟΥΙΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ U23
43 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 'Έφηβος

 

GEORGIAN NATIONAL CYCLING TEAM
44 SUVADZOGLU GIORGI Άνδρας

 

RACING CYCLES-KASTRO TEAM
45 GEROLYMATOS NIKOLAOS Άνδρας
46 PAPADIMITRAKIS STAVROS Άνδρας
47 MAVRAKAKIS MICHAIL Άνδρας
48 GIOUNIS THANASIS Άνδρας
49 VAVOURAKIS EFTYCHIOS Άνδρας

 

ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ
50 ΠΟΛΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρας

 

Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
51 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άντρας
52 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άντρας
53 KYLE LOWE Άντρας
54 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Άντρας
55 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΙΩΡΓΟΣ Άντρας
56 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Άντρας
57 ΛΙΑΡΟΣ ΚΛΗΜΗΣ Άντρας
58 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Άντρας
59 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Άντρας

 

Π.Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
60 ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Άνδρας
61 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ Έφηβος

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
62 ΖΕΓΚΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Έφηβος

 

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ <<ΑΣΣΟΣ>>
63 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρας
64 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Έφηβος

 

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
65 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρας
 
 
ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ
66 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Έφηβος