ucieopepsmath   fb

Επικοινωνία

Ποδηλατικός Όμιλος Βέλος

Διεύθυνση:
Κλαυδιανoύ 05
54631 Θεσσαλονίκη


Κιν.:6973 382 718


e-mail:
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γίνε Εθελοντής

ethelontis

Γίνε και εσύ εθελοντής στις εκδηλώσεις μας.

Διαβάστε περισσότερα...

image9

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ «LACARA 2015»

 

 

 

 

 Η θερμοκρασία ανεβαίνει και είμαστε ήδη έτοιμοι να υποδεχτούμε το καλοκαίρι με τον πιο θερμό αγώνα δρόμου! Ο 3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015" είναι γεγονός. Σας περιμένουμε όλους να απολαύσουμε μαζί τα 109,5 χλμ ποδηλατώντας σε έναν δρόμο με τα πιο όμορφα τοπία της Ελλάδας!  Διαβάστε παρακάτω όλες τις λεπτομέρειες για τη διεξαγωγή του αγώνα.

 

Προκήρυξη

 Κατεβάστε την προκήρυξη του αγώνα σε μορφή pdf εδώ.

 

ΑΡΘΡΟ 1:

O Ποδηλατικός Όμιλος «ΒΕΛΟΣ»-BOTTECCHIA σε συνεργασία με τον Δήμο Σιθωνίας, την Ένωση Camping Χαλκιδικής και την ευγενική χορηγία της εταιρίας  Lacara Camping”, διοργανώνουν τον 3ο Ποδηλατικό Γύρο Σιθωνίας “LACARA 2015” κατηγορίας ΑΝΔΡΩΝ –ΕΦΗΒΩΝ και OPEN, την Κυριακή 14 Ιουνίου 2015.


ΑΡΘΡΟ 2 :

Ο αγώνας θα διεξαχθεί σύμφωνα με τους κανονισμούς της  Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας και  της UCI.

 

ΑΡΘΡΟ 3 :

Στον αγώνα επιτρέπεται η συμμετοχή σε   σωματεία δύναμης Ε.Ο.Π. με απεριόριστο αριθμό αθλητών καθώς και σε clubs της αλλοδαπής. Οι μετέχοντες στον αγώνα (αθλητές - συνοδοί) αποδέχονται τον παρόντα κανονισμό και είναι υποχρεωμένοι να τον τηρήσουν. Όλοι οι συμμετέχοντες παίρνουν μέρος με δική τους ευθύνη και οι διοργανωτές δεν φέρουν καμμία ευθύνη και δεν έχουν καμία υποχρέωση αποζημίωσης για τυχόν ατύχημα, απώλεια, φθορά ή καταστροφή αγωνιστικού υλικού, ρούχων, ποδηλάτων κλπ.

Για την Open κατηγορία επιτρέπεται η συμμετοχή αθλητών άνω των 17 ετών με   απαραίτητη

γονική συναίνεση (για τους ανηλίκους)  και συμπλήρωση έντυπης δήλωσης ότι έχουν εξετασθεί από γιατρό και είναι υγιείς.

ΑΡΘΡΟ 4 :

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ  ΑΓΩΝΑ:

Κυριακή 14 Ιουνίου – 3ος ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ – LACARA 2015, Αντοχής 109,5 km

Ώρα εκκίνησης Ανδρών-Εφήβων 10:00π.μ.  Αφετηρία: Camping Lacara- Σιθωνία

Διαδρομή:

 

Lacara Γύρος Σιθωνίας 109,5Κm

Π.Ω.Δ = Πιθανή Ώρα Διέλευσης

ΧΛΜ

ΣΗΜΕΙΑ   -   ΔΙΕΛΕΥΣΗΣ

Π.Ω.Δ

ΜΟΥΑΓΙΕ

ΧΡΟΝ.ΑΠΟΣΤ

ΧΡΟΝ.

ΑΠΟΣΤ.

0,0

ΕΚΚΙΝΗΣΗ - Lacara

10:00:00

32

9,5

Βουρβουρού  - Ευθεία

10:17:00

17

0:17:00

15,5

Όρμος Παναγίας - Ευθεία

10:29:00

29

0:29:00

20,0

Διασταύρωση Νικήτης Σάρτης - Αριστερά προς Μαρμαρά SOS

10:37:00

37

0:37:00

38,0

Νέος Μαρμαράς  - Ευθεία

11:11:00

71

1:11:00

41,0

Porto Carras  - Ευθεία

11:16:00

76

1:16:00

59,0

Τορώνη  - Ευθεία

11:50:00

110

1:50:00

61,0

Πόρτο Κουφό  - Ευθεία

11:54:00

114

1:54:00

73,0

Καλαμίτσι  - Ευθεία

12:16:00

136

2:16:00

80,0

Παραλία Συκιάς  - Ευθεία

12:30:00

150

2:30:00

88,5

Σάρτη  - Ευθεία

12:45:00

165

2:45:00

101,5

Αρμενιστής  - Ευθεία

13:10:00

190

3:10:00

106,0

Μνημείο Πεσόντων (Κορυφή ανηφόρας 7,6%)                                             

13:18:00

198

3:18:00

109.5

ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ LACARA

13:22:00

202

03:22:00

http://app.strava.com/activities/53845068

Ώρα εκκίνησης Open κατηγοριών 10:10 στον ίδιο χώρο. Διαδρομή: ως ανωτέρω.

Ο αγώνας Α-Ε είναι κοινός με ελεύθερο πάτημα, ξεχωριστή βράβευση και φύλλο αγώνα.

 Επισυνάπτεται αναλυτικός χάρτης και υψομετρικό της διαδρομής. 


ΑΡΘΡΟ 5 :

Οι ομάδες καθώς και οι μεμονωμένοι αθλητές των Open κατηγοριών  οφείλουν να καταθέσουν στην Οργανωτική Επιτροπή την έγγραφη δήλωση συμμετοχής τους, μέχρι την Τετάρτη 10 Ιουνίου ηλεκτρονικά στο ακόλουθο mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.    ή μέσω fax στο 2310 200159.

ΑΡΘΡΟ 6 :

ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

Το Τεχνικό Συνέδριο θα πραγματοποιηθεί εντός του Camping Lacara στις 09.00 το πρωί της Κυριακής.

Η παρουσία των εκπροσώπων των ομάδων στο Τεχνικό Συνέδριο είναι υποχρεωτική. Κατά την διάρκειά του οι εκπρόσωποι των ομάδων, θα παραλάβουν φακέλους με τις λεπτομέρειες του αγώνα και τους αριθμούς των αθλητών.

Επίσης η Γραμματεία θα λειτουργήσει από το Σάββατο 13.06.14 και ώρα 19:00-20:00 για όσους από τους συμμετέχοντες θα βρίσκονται στο χώρο του αγώνα από την προηγούμενη.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09:15  Προσέλευση αθλητών στο χώρο της εκκίνησης-υπογραφές

10:00  Εκκίνηση αγώνα Ανδρών-Εφήβων   Camping Lacara- Ακτή Κουτλουμουσίου

10:10  Εκκίνηση αγώνα Open

13:30  Τερματισμός αγώνα Ανδρών-Εφήβων Camping Lacara- Ακτή Κουτλουμουσίου

14:30  Barbeque  Party για όλους τους συμμετέχοντες

16:00  Απονομές σύμφωνα με την προκήρυξη.

ΑΡΘΡΟ 7 :

Η σειρά των αυτοκινήτων συνοδείας των ομάδων καθορίζεται με κλήρωση κατά τη διάρκεια του Τεχνικού Συνεδρίου των αρχηγών των ομάδων, εκτός του αυτοκινήτου συνοδείας του περσινού νικητού του αγώνα, που τιμής ένεκεν παίρνει το νούμερο 1.

ΑΡΘΡΟ 8 :

Οι τρεις (3) πρώτοι ποδηλάτες κάθε κατηγορίας είναι υποχρεωμένοι να παρουσιασθούν στο βάθρο με την επίσημη ενδυμασία της ομάδας τους για την καθιερωμένη απονομή επάθλων.

ΑΡΘΡΟ 9 :

Για κάθε θέμα που θα προκύψει και που δεν προβλέπεται από την προκήρυξη ή δεν προβλέφθηκε

από τους κανονισμούς της Ε.Ο.Π. θα αποφασίζει αμέσως η Αγωνόδικος Επιτροπή. Οι αποφάσεις της αγωνοδίκου επιτροπής είναι τελεσίδικες.

ΑΡΘΡΟ 10 : Έπαθλα – Βραβεύσεις

Οι τρεις πρώτοι νικητές κάθε κατηγορίας βραβεύονται ως εξής:

1ος νικητής - κύπελλο, χρυσό μετάλλιο, δίπλωμα.

2ος νικητής - αργυρό μετάλλιο, δίπλωμα.

3ος νικητής - χάλκινο μετάλλιο, δίπλωμα.

Σημείωση: Στην κατηγορία Open θα υπάρξει ξεχωριστή βράβευση σύμφωνα με την ηλικιακή τους κατηγοριοποίηση ως εξής:

17+ (1998 -και κάτω)

30 +(1985 -1974)

40 +(1975-1964)

50 +(1965-...)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 18+

 

ΑΡΘΡΟ 11 :

Οικονομικοί Όροι

Όσοι  από τους αθλητές, επιθυμούν να διανυκτερεύσουν από την προηγούμενη στον χώρο του αγώνα (Camping Lacara) καθώς και για την open κατηγορία,  υπάρχει δυνατότητα φιλοξενίας σε τροχόσπιτα, με ειδικές τιμές. (20% επί των αναγραφομένων τιμών καταλόγου για  δύο διανυκτερεύσεις και άνω) http://www.lacaracamping.gr/  .

 

Για όλους τους συμμετέχοντες αθλητές κατηγορίας Ανδρών-Εφήβων και τους συνοδούς τους, καθώς και τους συμμετέχοντες κατηγορίας open, θα υπάρξει μπουφές  (catering) μετά το πέρας των αγώνων 

 

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ :

Έξοδα συμμετοχής της κατηγορίας: 20€. Η κατάθεση του ποσού θα γίνεται  μέχρι την Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015, στο λογαριασμό του Συλλόγου προκειμένου να ληφθεί μέριμνα για το φαγητό και για τις υπόλοιπες παροχές στους συμμετέχοντες.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ :

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΕΛΟΣ

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ    6428040031318   

ΙΒΑΝ GR15 0171 4280 0064 2804 0031 318

           

Με τη δήλωση συμμετοχής παρακαλούμε να μας διαβιβάζετε και το σχετικό παραστατικό κατάθεσης του παραπάνω ποσού.

 

ΑΡΘΡΟ 12:

Η Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα έχει το δικαίωμα τροποποίησης του παρόντος κανονισμού, για λόγους ανωτέρας βίας. Σε κάθε περίπτωση η όποια αλλαγή θα καταστεί γνωστή στους συμμετέχοντες και τους αρχηγούς των ομάδων,  εγκαίρως.

Με τη συμμετοχή τους οι αθλητές αποδέχονται τον παρόντα κανονισμό και μετέχουν  με προσωπική τους ευθύνη.

 

Για κάθε περαιτέρω πληροφορία θα ενημερώνεσθε από το site του συλλόγου : www.veloscc.gr  καθώς και την ιστοσελίδα μας στο fb: velos cycling team.

Επίσης μπορείτε να απευθύνεστε:

Κάτια Δάκου :Οργανωτική Διευθύντρια 6939 874064

Κώστας Γεωργιάδης :Τεχνικός Διευθυντής 6974 889859

Δηλώσεις συμμετοχής

Κατεβάστε εδώ τη δήλωση συμμετοχής για τους συλλόγους.

 

Κατεβάστε εδώ την αίτηση για την δήλωση συμμετοχής open.

 

 

Αποτελέσματα

Κατεβάστε σε μορφή pdf όλα τα αποτελέσματα ΑΝΔΡΩΝ      ΕΦΗΒΩΝ       ΓΕΝΙΚΗ ΟΠΕΝ        ΟΠΕΝ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ELITE ΑΝΔΡΩΝ, 14/06/2015
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1   ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ETCETERA-FORBIKES 3:10:26
2   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6 ETCETERA-FORBIKES 3:11:11
3   ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 3:13:58
 4   ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 3:13:58
5   ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ. 37 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:14:26
6   ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 10 CK VALHALL 3:15:49
7   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 38 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:16:11
8   ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11 ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:17:15
9   ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 ΠΟ ΒΕΛΟΣ 3:18:01
 10  ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 15 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 3:18:18
11  ΜΑΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 42 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:19:00
12  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 3:19:00
13  ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 22 Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 3:19:00
14  ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7 ETCETERA-FORBIKES 3:19:00
15  ΙΩΑΚΕΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:19:17
16  ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:19:30
17  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Γ. 39 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:19:44
18  ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 30 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:20:01
19  ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:21:22
20  ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:21:25
21  ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ 9 ETCETERA-FORBIKES 3:23:15
22  ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12 ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:23:43
23  ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 3:26:48
24  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 3:26:48
25  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:27:36
26  ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45 ΑΠΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 3:35:35
27  ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 29 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:36:26
28  ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8 ETCETERA-FORBIKES 3:36:31
29  ΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:39:44
30  ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 32 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:42:12
31  ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 3:43:58
32  ΧΑΣΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 14 ΠΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΡΗΣΟΣ 3:51:43
33  ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 4 ΠΟ ΒΕΛΟΣ 4:22:43
ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΠΟ ΒΕΛΟΣ DNF
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ DNF
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 23 Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ DNF
ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ DNF
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 36 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF
ΚΡΑΣΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF

 

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ, 14/06/2015
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1   ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 61   ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 3:14:23
2   ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 53   ΠΑΟΚ 3:19:25
3   ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56   ΒΑΟ 3:25:22
4   ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55   ΠΑΟΚ 3:31:31
5   ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 51   ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3:35:32
6   ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 50   ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3:36:46
7   ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 58   ΒΑΟ 3:37:12
ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΠΑΥΛΟΣ 52   ΠΟ ΒΕΛΟΣ DNF
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 60   ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ DNF
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 54   ΠΑΟΚ DNF
ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 59   ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF

 

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 FISCHER JUSTIN 168 17-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:14:23
2 1 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 144 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:19:21
3 2 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 173 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:19:30
4 2 STRAUSS LEVI 172 17-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:20:01
5 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 100 30-39 3:20:32
6 2 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 108 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:23:43
7 3 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 179 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:23:43
8 3 ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  143 40-49 3:24:24
9 1 ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 116 50-59 ASSOS FORBIKES 3:24:46
10 4 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 135 40-49 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 3:24:50
12 5 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 150 40-49 3:28:45
13 4 ΦΙΛΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 115 30-39 ASSOS FORBIKES 3:29:53
14 3 MATTHEW MILANO 170 17-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:31:12
15 6 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 186 40-49 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:31:12
16 5 ΑΡΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 155 30-39 WWW.CUSTOMBICYCLES.GR 3:32:22
17 7 KYLE LOW 169 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:33:24
18 6 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΗΣ 139 30-39 BIKE LOVE ΚΥΡΙΑΚΟΥ 3:33:27
19 7 ΣΚΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ 189 30-39 NINERDS KSPORTS 3:33:56
20 8 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 176 30-39 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:34:05
21 9 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 175 30-39 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:34:05
22 10 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 154 30-39 3:34:46
23 1 SIXSMITH PHILL 147 60-69 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:36:59
24 11 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 159 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:37:06
25 8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 183 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:37:12
26 9 ΝΥΞΟΥΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 126 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:39:24
27 10 ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 158 40-49 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:39:27
28 1 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΩ 195 Γ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:39:36
29 2 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 197 50-59 3:39:41
30 11 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 177 40-49 BISTRO 49 3:40:35
31 12 ΝΤΑΟΥΚΑΣ EMMANOYHL 174 40-49 BISTRO 49 3:41:33
32 12 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 103 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:43:46
33 13 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 132 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:45:02
34 14 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 160 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:48:25
35 15 ΚΙΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 123 30-39 KOZANERS 3:52:07
36 3 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 188 50-59 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:52:28
37 13 ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 137 40-49 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 3:52:28
38 16 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 156 30-39 3:53:32
39 14 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 161 40-49 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:54:11
40 17 ΜΠΑΚIΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 138 30-39 BIKE LOVE ΚΥΡΙΑΚΟΥ 3:55:03
41 4 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 166 50-59 3:57:35
42 5 ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 185 50-59 ΠΑΟΚ 3:57:43
43 15 ΣΕΞΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 102 40-49 CYCLISTA DEL NORDE 3:59:48
44 6 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 184 50-59 4:01:51
45 18 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 105 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:03:30
46 16 ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 119 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 4:04:41
47 2 ΣΑΡΙΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ 196 Γ ΤΑΛΩΣ ΧΑΝΙΩΝ 4:05:17
48 17 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 120 40-49 KOZANERS 4:07:25
49 18 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 149 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 4:09:41
50 19 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 178 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:10:39
51 20 ΣΚΕΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 109 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:11:04
52 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 182 60-69 ACTION BIKE-CLUB 4:14:23
53 21 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 146 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:14:40
54 7 OUNO MIKKELSEN 192 50-59 AMSTERDAM CYCLING TEAM 4:17:26
55 22 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 129 40-49 KOZANERS 4:17:26
56 19 ΣΟΥΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 127 30-39 ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4:17:41
57 20 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 194 30-39 FORTIUS 4:19:06
58 21 ΠΙΤΣΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 104 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:20:26
59 22 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 180 30-39 ACTION BIKE-CLUB 4:23:52
60 23 ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ ΦΩΤΗΣ 118 30-39 KOZANERS 4:25:39
61 4 ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 122 17-29 4:33:37
62 8 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 151 50-59 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:34:25
63 5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 125 17-29 KOZANERS 4:35:01
64 24 ΓΚΡΙΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 141 50-59 AMSTERDAM CYCLING TEAM 4:35:50
65 25 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  193 30-39 AMSTERDAM CYCLING TEAM 4:38:07
66 3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 136 60-69 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 4:38:45
67 26 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 112 30-39 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 4:47:25
68 23 ΣΙΜΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 181 40-49 ΑΦΟΙ ΣΙΜΩΝΟΙ 4:57:23
69 24 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 157 40-49 4:59:09
70 25 ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 152 40-49 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 4:59:32
71 26 ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 148 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 5:01:31
72 27 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΠΑΡΗΣ 187 40-49 AMSTERDAM CYCLING TEAM 5:11:38
ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 142 30-39 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 164 30-39 DNF
ΓΙΑΝΝΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 198 30-39 CYCLINGSPOT DNF
ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 113 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA DNF
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 117 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA DNF
ΜΠΑΛΑΧΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 130 40-49 ASSOS FORBIKES DNF
ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 153 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS DNF
ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 163 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ DNF
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 165 40-49 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF
ΓΙΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 191 40-49 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 101 50-59 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS DNF
ΠΑΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 190 50-59 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ 17-29, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1   1   FISCHER JUSTIN 168 17-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:14:23
4   2   STRAUSS LEVI 172 17-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:20:01
14  3   MATTHEW MILANO 170 17-29 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:31:12
61  4   ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 122 17-29 4:33:37
63  5   ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 125 17-29 KOZANERS 4:35:01

 

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ 30-39, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
5 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 100 30-39 3:20:32
6 2 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 108 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:23:43
7 3 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 179 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:23:43
13 4 ΦΙΛΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 115 30-39 ASSOS FORBIKES 3:29:53
16 5 ΑΡΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 155 30-39 WWW.CUSTOMBICYCLES.GR 3:32:22
18 6 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΗΣ 139 30-39 BIKE LOVE ΚΥΡΙΑΚΟΥ 3:33:27
19 7 ΣΚΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ 189 30-39 NINERDS KSPORTS 3:33:56
20 8 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 176 30-39 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:34:05
21 9 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 175 30-39 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:34:05
22 10 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 154 30-39 3:34:46
24 11 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 159 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:37:06
32 12 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 103 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:43:46
33 13 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 132 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:45:02
34 14 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 160 30-39 ACTION BIKE-CLUB 3:48:25
35 15 ΚΙΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 123 30-39 KOZANERS 3:52:07
38 16 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 156 30-39 3:53:32
40 17 ΜΠΑΚIΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 138 30-39 BIKE LOVE ΚΥΡΙΑΚΟΥ 3:55:03
45 18 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 105 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:03:30
56 19 ΣΟΥΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 127 30-39 ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4:17:41
57 20 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 194 30-39 FORTIUS 4:19:06
58 21 ΠΙΤΣΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 104 30-39 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4:20:26
59 22 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 180 30-39 ACTION BIKE-CLUB 4:23:52
60 23 ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ ΦΩΤΗΣ 118 30-39 KOZANERS 4:25:39
65 24 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  193 30-39 AMSTERDAM CYCLING TEAM 4:38:07
67 25 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 112 30-39 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 4:47:25
ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 142 30-39 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 164 30-39 DNF
ΓΙΑΝΝΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 198 30-39 CYCLINGSPOT DNF

 

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ 40-49, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
2 1 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 144 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:19:21
3 2 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 173 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:19:30
8 3 ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  143 40-49 3:24:24
10 4 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 135 40-49 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 3:24:50
12 5 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 150 40-49 3:28:45
15 6 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 186 40-49 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:31:12
17 7 KYLE LOW 169 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:33:24
25 8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 183 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:37:12
26 9 ΝΥΞΟΥΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 126 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 3:39:24
27 10 ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 158 40-49 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:39:27
30 11 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 177 40-49 BISTRO 49 3:40:35
31 12 ΝΤΑΟΥΚΑΣ EMMANOYHL 174 40-49 BISTRO 49 3:41:33
37 13 ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 137 40-49 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 3:52:28
39 14 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 161 40-49 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3:54:11
43 15 ΣΕΞΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 102 40-49 CYCLISTA DEL NORDE 3:59:48
46 16 ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 119 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 4:04:41
48 17 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 120 40-49 KOZANERS 4:07:25
49 18 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 149 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 4:09:41
50 19 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 178 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:10:39
51 20 ΣΚΕΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 109 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:11:04
53 21 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 146 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:14:40
55 22 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 129 40-49 KOZANERS 4:17:26
68 23 ΣΙΜΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 181 40-49 ΑΦΟΙ ΣΙΜΩΝΟΙ/ΧΕΛΙ ΚΑΠΝΙΣΤΟ 4:57:23
69 24 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 157 40-49 4:59:09
70 25 ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 152 40-49 ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 4:59:32
71 26 ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 148 40-49 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 5:01:31
72 27 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΠΑΡΗΣ 187 40-49 AMSTERDAM CYCLING TEAM 5:11:38
ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 113 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA DNF
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 117 40-49 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA DNF
ΜΠΑΛΑΧΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 130 40-49 ASSOS FORBIKES DNF
ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 153 40-49 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS DNF
ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 163 40-49 1000 ΔΕΝΤΡΑ DNF
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 165 40-49 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF
ΓΙΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 191 40-49 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ 50-59, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
9 1 ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 116 50-59 ASSOS FORBIKES 3:24:46
29 2 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 197 50-59 3:39:41
36 3 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 188 50-59 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:52:28
41 4 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 166 50-59 3:57:35
42 5 ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 185 50-59 ΠΑΟΚ 3:57:43
44 6 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 184 50-59 4:01:51
54 7 OUNO MIKKELSEN 192 50-59 AMSTERDAM CYCLING TEAM 4:17:26
62 8 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 151 50-59 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 4:34:25
64 9 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 141 50-59 AMSTERDAM CYCLING TEAM 4:35:50
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 101 50-59 ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS DNF
ΠΑΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 190 50-59 AMSTERDAM CYCLING TEAM DNF

 

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ 60-69, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
23 1 SIXSMITH PHILL 147 60-69 1000 ΔΕΝΤΡΑ 3:36:59
52 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 182 60-69 ACTION BIKE-CLUB 4:14:23
66 3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 136 60-69 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 4:38:45

 

3ος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ "LACARA 2015"
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΕΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14/06/2015
ΓΕΝ. KAT. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Νο ΚΑΤ ΧΟΡΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
28 1 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΩ 195 Γ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 3:39:36
47 2 ΣΑΡΙΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ 196 Γ ΤΑΛΩΣ ΧΑΝΙΩΝ 4:05:17

 

Συμμετοχές

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΟPEN

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤ.
1 FISCHER JUSTIN 1000 ΔΕΝΤΡΑ 17-29
2 MATTHEW MILANO 1000 ΔΕΝΤΡΑ 17-29
3 STRAUSS LEVI 1000 ΔΕΝΤΡΑ 17-29
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANERS 17-29
5 ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 17-29
6 ΑΡΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ WWW.CUSTOMBICYCLES.GR 30-39
7 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 30-39
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 30-39
9 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 30-39
10 ΓΙΑΝΝΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ CYCLINGSPOT 30-39
11 ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ VONA CYCLING CLUB 30-39
12 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ AMSTERDAM CYCLING TEAM 30-39
13 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 30-39
14 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 30-39
15 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ACTION BIKE-CLUB 30-39
16 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30-39
17 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 30-39
18 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ACTION BIKE-CLUB 30-39
19 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ACTION BIKE-CLUB 30-39
20 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  AMSTERDAM CYCLING TEAM 30-39
21 ΚΙΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ KOZANERS CYCLING TEAM 30-39
22 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39
23 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΘΕΜΗΣ BIKE LOVE KYRIAKOU 30-39
24 ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ ΦΩΤΗΣ KOZANERS 30-39
25 ΜΠΑΚIΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BIKE LOVE KYRIAKOU 30-39
26 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 30-39
27 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ACTION BIKE-CLUB 30-39
28 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ FORTIUS 30-39
29 ΠΙΤΣΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
30 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 30-39
31 ΣΚΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ ninerds-ksports 30-39
32 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 30-39
33 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
34 ΦΙΛΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ASSOS FORBIKES 30-39
35 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
36 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 30-39
37 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 30-39
38 JOE ALLEN 1000 ΔΕΝΤΡΑ 40-49
39 KYLE LOW 1000 ΔΕΝΤΡΑ 40-49
40 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
41 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ KOZANERS 40-49
42 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 40-49
43 ΓΙΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ AMSTERDAM CYCLING TEAM 40-49
44 ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
46 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 40-49
47 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 40-49
48 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ BISTRO 50 40-49
49 ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 40-49
50 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
51 ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 40-49
52 ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 40-49
53 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 40-49
54 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
55 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ AMSTERDAM CYCLING TEAM 40-49
56 ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  40-49
57 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ KOZANERS 40-49
58 ΜΠΑΛΑΧΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ASSOS FORBIKES 40-49
59 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΠΑΡΗΣ AMSTERDAM CYCLING TEAM 40-49
60 ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 40-49
61 ΜΠΡΟΥΣΙΩΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
62 ΝΑΛΕΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
63 ΝΤΑΟΥΚΑΣ EMMANOYHL BISTRO 49 40-49
64 ΝΥΞΟΥΔΗΣ ΣΙΜΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
65 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 40-49
66 ΣΕΞΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ CICLISTA DEL NORD 40-49
67 ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 40-49
68 ΣΙΜΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΔΕΛΦΟΙ ΣΙΜΩΝΟΙ-ΧΕΛΙ ΚΑΠΝΙΣΤΟ 40-49
69 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 40-49
70 ΣΚΕΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 40-49
71 ΣΤΟΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 40-49
72 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49
73 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 40-49
74 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ KASIMIS TRAINING 40-49
75 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 40-49
76 OUNO MIKKELSEN AMSTERDAM CYCLING TEAM 50+
77 SIXSMITH PHILL 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50+
78 ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ASSOS FORBIKES 50+
79 ΓΚΡΙΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ AMSTERDAM CYCLING TEAM 50+
80 ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+
81 ΚΟΥΜΑΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 50+
82 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA 50+
83 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 50+
84 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ACTION BIKE-CLUB 50+
85 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 50+
86 ΠΑΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ AMSTERDAM CYCLING TEAM 50+
87 ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΟΚ 50+
88 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 50+
89 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50+
90 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ BIKE RIDERS 50+
91 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ 50+
92 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΩ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ Γ
93 ΣΑΡΙΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ ΤΑΛΩΣ ΧΑΝΙΩΝ Γ
94 ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ASSOS FORBIKES

 

  

 


ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ELITE 
 


  

 ΑΝΔΡΕΣ

ETCETERA-FORBIKES
1 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ
6 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 CK VALHALL 
1 ΣΤΑΘΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

 

ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
1 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΤΕΝΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΠΟ ΒΕΛΟΣ
1 ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΚΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
6 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΠΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΡΗΣΟΣ
1 ΧΑΣΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ
1 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 Π.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
1 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ

 

 ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ 
1 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΓΓΕΛΟΣ

 

 

ΑΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
8 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΠΣΞ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ
1 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΜΑΚΕΔΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

 

ΒΑΟ
1 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


 

ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ
1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.
3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Γ.
5 ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7 ΜΑΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
8 ΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΚΡΑΣΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


 

ΑΠΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
1 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΕΦΗΒΟΙ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

ΠΟ ΒΕΛΟΣ 
1 ΣΕΛΙΒΑΝΩΦ ΠΑΥΛΟΣ 

 

ΠΑΟΚ
1 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ
2 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΒΑΟ
1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΤΣΙΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

 

 

ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 
1 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ